Kontakta oss

Söderberg & Haak Kalmar

Vi finns vid flygplatsen i Kalmar.

Välkommen att kontakta oss!

Hitta till oss i Kalmar

Vi som jobbar i Kalmar


Platschef
Jörgen Bogren

Tel: 0480-44 45 62
jorgen.bogren@sodhaak.se

Ekonomiansvarig
Susanne Fritzell
Tel: 0480-44 45 52

Försäljning
Martin Appelkvist
Tel: 0480-44 45 54
Mobil: 070-334 45 62
martin.appelkvist@sodhaak.se
 

Försäljning
Olof Davidsson
Tel: 0480-44 45 56
Mobil: 076-677 07 49
olof.davidsson@sodhaak.se

Reservdelsansvarig
Stefan Brandt
Tel: 0480-44 45 61
Reservdelar/Butik
Anders Klinth
Tel: 0480-44 45 64

Service småmaskiner/ATV
Göran Bogren
Tel: 0480-44 45 63
 

Verkstadsansvarig
Andreas Gunnarsson
Tel: 0480-44 45 65

Servicetekniker
Pelle Jonsson
Tel: 0480-44 45 58
 

Servicetekniker
Roger Karlsson
Tel: 0480-44 45 59
 
Servicetekniker
Lloyd Thorstensson
Tel: 0480-44 45 65
lloyd.thorstensson@sodhaak.se
Servicetekniker
Christian Karlsson
Tel; 0480-44 45 57

Servicetekniker
Per Ekblad
Tel: 0480-44 45 67
per.ekblad@sodhaak.se

Servicetekniker
Mattias Holm
Tel: 0480-44 45 60
mattias.holm@sodhaak.se
Servicetekniker
Viktor Olsson
Tel: 0480-31 44 54
viktor.olsson@sodhaak.se

Söderberg & Haak Frödinge

Välkommen att kontakta oss!

Hitta till oss i Frödinge


Vi som jobbar i Frödinge

Försäljning
Jörgen Florbäck
Tel: 0492-58 97 86
Mobil: 0738-64 19 62
jorgen.florback@sodhaak.se

Platschef / Reservdelsansvarig
Per Andersson
Tel: 0492-58 97 81
per.andersson@sodhaak.se

Säljare
Jonas Svensson
Tel: 0492-58 97 91
Mobil: 0720-58 37 33
jonas.svensson@sodhaak.se

Reservdelar
David Andersson
Tel: 0492-58 97 88
david.andersson@sodhaak.se

Servicetekniker inomgård
Mario Tesanovic
Tel: 0492-58 97 82
mario.tesanovic@sodhaak.se

Verkstadsansvarig
Robert Lipovac
Tel: 0492-58 97 89
robert.lipovac@sodhaak.se
Servicetekniker
Per-Erik Nordin
Tel: 0492-58 97 85
per-erik.nordin@sodhaak.se

Servicetekniker
Tommy Andersson
Tel: 0492-58 97 87
tommy.e.andersson@sodhaak.se

Servicetekniker
Alexander Fungmark
Tel: 0492-58 97 90
alexander.fungmark@sodhaak.se

Följ oss på