Kontakta oss

Söderberg & Haak Kalmar

Vi finns vid flygplatsen i Kalmar.

Välkommen att kontakta oss!

Hitta till oss i Kalmar

Vi som jobbar i Kalmar


Platschef
Jörgen Bogren

Tel: 0480-44 45 62
jorgen.bogren@sodhaak.se

Ekonomiansvarig
Susanne Fritzell
Tel: 0480-44 45 52

Försäljning
Martin Appelkvist
Tel: 0480-44 45 54
Mobil: 070-334 45 62
martin.appelkvist@sodhaak.se
 
Försäljning
Olof Davidsson
Tel: 0480-44 45 56
Mobil: 076-677 04 49
olof.davidsson@sodhaak.se

Försäljning Entreprenad
Anders Denker
Tel: 0480-44 45 53
Mobil: 072-402 47 85
Email: anders.denker@sodhaak.se
Reservdelsansvarig
Stefan Brandt
Tel: 0480-44 45 61
Reservdelar/Butik
Anders Klinth
Tel: 0480-44 45 64
Service småmaskiner/ATV
Göran Bogren
Tel: 0480-44 45 63

Verkstadsansvarig
Andreas Gunnarsson
Tel: 0480-44 45 65
Servicetekniker
Pelle Jonsson
Tel: 0480-44 45 58
Servicetekniker
Roger Karlsson
Tel: 0480-44 45 59
Servicetekniker
Lloyd Thorstensson
Tel: 0480-44 45 65
lloyd.thorstensson@sodhaak.se
Servicetekniker
Christian Karlsson
Tel; 0480-44 45 57

Servicetekniker
Per Ekblad
Tel: 0480-44 45 67
per.ekblad@sodhaak.se

Servicetekniker
Mattias Holm
Tel: 0480-44 45 60
mattias.holm@sodhaak.se
Servicetekniker
Viktor Olsson
Tel: 0480-31 44 54
viktor.olsson@sodhaak.se
Godsmottagning/Rekond
Kent Johansson
Tel: 0480-44 45 66

Söderberg & Haak Frödinge

Välkommen att kontakta oss!

Hitta till oss i Frödinge


Vi som jobbar i Frödinge

Försäljning
Jörgen Florbäck
Tel: 0492-58 97 86
Mobil: 0738-64 19 62
jorgen.florback@sodhaak.se

Platschef / Reservdelsansvarig
Per Andersson
Tel: 0492-58 97 81
per.andersson@sodhaak.se


Reservdelar
David Andersson
Tel: 0492-58 97 88
david.m.andersson@sodhaak.se
Inomgårds
Mario Tesanovic
Tel: 0492-58 97 82
mario.tesanovic@sodhaak.se
Verkstadsansvarig
Robert Lipovac
Tel: 0492-58 97 89
robert.lipovac@sodhaak.se
Servicetekniker
Jimmie Lundberg
Tel: 0492-58 97 83
jimmie.lundberg@sodhaak.se
Servicetekniker
Per-Erik Nordin
Tel: 0492-58 97 85
per-erik.nordin@sodhaak.se

Servicetekniker
Tommy Andersson
Tel: 0492-58 97 87
tommy.andersson@sodhaak.se